Gemini, 100 Milyon Dolar Borç Aldı

Kripto para borsası Gemini, kurucularından 100 milyon dolarlık borç aldı.

Kripto para sektörü zor dönemlerden geçerken kimi firmalar sürdürülebilirlik adına borç alma yoluna gidiyor. Buna istinaden Gemini kurucusu Winklevoss kardeşlerden 100 milyon dolarlık borç aldı.

Winklevoss Kardeşler Kurucuları Oldukları Borsaya Borç Verdiler

Milyarderler Tyler ve Cameron Winklevoss‘un, Gemini Kripto Platformu’na 100 milyon dolarlık bir borç vererek destek vermesi, kripto dünyasında oldukça ses getirdi. Winklevoss ikizleri, kripto para borsası Gemini Trust Co.’ya bu kredi işlemini gerçekleştirerek, hem platformun geleceği için hem de kripto para piyasasındaki güveni korumak için bir adım attılar.

Geçtiğimiz yıl boyunca kripto paralar için piyasa düşük giderken, kripto para borsası Gemini de birkaç aksilikle karşı karşıya kalmıştı. Özellikle, platformun dış fon toplama girişimleri başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Ancak, Winklevoss ikizleri bu zorlu dönemde, kendi ceplerinden para ayırarak, platforma destek olmayı tercih ettiler.

İkizlerin yaptığı bu hareket, sadece Gemini‘nin değil, kripto para piyasasına olan güveni de artırdı. Kripto para piyasası, son yıllarda yatırımcıların gözdesi haline gelmiş olsa da, güven sorunları da sıklıkla gündeme geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir