Ahmet Hakan: Fatih Terim’in işin içinden sıyrılma becerisine bravo

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, aralarında Fatih Terim, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Fernando Muslera, Selçuk İnan ve Emre Çolak gibi isimlerin de bulunduğu onlarca kişinin, Denizbank şube müdürü Seçil Erzan tarafından yüksek kazanç vaadiyle dolandırılmasına ilişkin olarak, “Düşünsenize: Memleketin ünlü futbolcularının bavullarla bankasına getirdikleri paraları, hiçbir resmi banka işlemi yapmadan tokatlayabiliyor. Dünya dolandırıcılık tarihinin yeniden yazılmasına yol açacak bir olaydır bu” yorumunu yaptı. 

Seçil Erzan’ı futbol dünyasıyla tanıştıran ismin Fetih Terim olduğunu hatırlatan Hakan, şu ifadeleri kullandı:

“Düşünsenize: Olayın bütün kahramanları ondan söz ediyor. İşin her aşamasında onun adı geçiyor. Her ifadede o var. Fonun adı bile onun adı. Ve fakat… Savcılığın sorularını yanıtlarken söylediği aşağı yukarı şu: ‘Görmedim, duymadım, bilmiyorum, ben de mağdurum.’ İşin içinden sıyrılma becerisine bravo doğrusu.”

TIKLAYIN – Mağdurlar arasında Fatih Terim, Muslera, Arda Turan ve Emre Belözoğlu da vardı; 44 milyon dolarlık vurgunda yeni gelişme!

TIKLAYIN – Fatih Terim’in ifadesi ortaya çıktı: Seçil Erzan’a hiç para vermedim, olayı duyunca paramı eşimin hesabına aktardım; hâlâ 3 milyon dolarım gönderilmedi

TIKLAYIN – “Para vermedim” diyen Fatih Terim’in adı, Seçil Erzan’ın evindeki belgelerde çıkmış

TIKLAYIN – İddia: “Fatih Terim Fonu” olayında Semih Kaya hakkında tefecilik soruşturması yürütülüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x