Futboldan pornoya geçiş yapmıştı: Oliver Spedding öldü

Bir dönem İngiltere Premier Lig ekibi Crystal Palace’ta forma giyen, sonrasında daha çok para kazanma düşüncesiyle cinsel içerikli film sektörüne giren Oliver Spedding’in önceki gün, 34 yaşında hayatını kaybettiği açıklandı.

Oliver Spedding’in ölüm haberini yine eski kulüplerinden biri olan Croydon duyurdu. Croydon kulübü geçtiğimiz gün oynadığı maç öncesinde yaptığı açıklamada” Oliver birkaç dönem boyunca kulüpte oynadı ve takım için her zaman elinden gelenin en iyisini yapan, çok sevilen bir kişiydi. Oliver, kulüpteki herkes tarafından çok özlenecek” denildi. Croydon’ın son maçından önce Spedding için saygı duruşunda bulunuldu.

Yetişkin film yıldızı Sophie Anderson’la ilişkisi olan Spedding, cinsel içerikli film sektörüne girmeden önce hapishanede kalmıştı. Film başına 150 sterlin aldığını iddia edilen Spedding’in kariyere sırtını döndüğü için sık sık pişman olduğunu söylediği belirtildi. Spedding’in, “Crystal Palace’ta oynamaya devam etseydim daha çok para kazanabilirdim” dediği aktarıldı.

Spedding’in ölüm nedeniyle ilgili ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x