Sporsever Arkadaşınıza Doğum Gününde Alabileceğiniz 10 Hediye Fikri

Çoğumuz hediye seçerken çok zorlanırız. Bu yüzden bu içerikte işini kolaylaştıracak fikirlerimizle geldik! Spor yapmayı veya sporla ilgilenmeyi seven bir arkadaşın varsa ona alabileceğin hediyeler aşağıda! ?

1. Rahat olduğu kadar mükemmel görünen spor ayakkabı.

Spor ayakkabı rahatsa spor yapmak da bir o kadar keyifli hale geliyor. Çünkü kimse ayağını acıtan veya çirkin bir spor ayakkabıyla spor yapmak istemez! ?

2. İdmanını daha iyi takip edilmesini sağlayacak akıllı saat.

Eğer ki hediye alacağın kişi düzenli spor yapıyorsa veya spora yeni başlamak için motivasyon arıyorsa ona alınacak en güzel hediye akıllı saat olabilir! Böylece spor yaparken ne kadar kalori yaktığını, kaç adım attığını veya kalp atışlarını takip edebilir.

3. Yaptığı her hareketi daha da güzelleştirecek yoga matı.

Yoga yapmayı seviyorsa ona hiç düşünmeden alacağın hediye tabii ki yoga matı olmalı! Yoga matını seçerken inceliği, uzunluğu ve kaymamasına dikkat etmen gerekiyor. Ve tabii estetik bir görünüme de sahip olursa mükemmel hediyeyi seçmiş olursun!

4. Antrenman, eğlence ve performansı bir araya getiren spor salonunda abonelik.

Spor yapmayı seven birine spor salonundan abonelik hediye etmek kadar güzel bir fikir var mıdır? Hiç sanmıyoruz! Hele bir de hediye Urban Active aboneliğiyse hediyenin verildiği kişi çok şanslı demektir. ?

5. Daha da gaza getirecek şarkıları dinlemek için kulaklık.

Spor yaparken en büyük ihtiyaç gaza getiren şarkılar dinlemek oluyor. Eğer o gün iyi bir playlist hazırlanamamışsa spor da eksik kalmış gibi hissettiriyor. En iyisi kaliteli bir kulaklık alıp müzikle coşmalarını sağlamak!

6. Su içme isteğini artıracak motivasyon su matarası.

Spor yaparken bol bol su içilmezse vücut susuz kalıyor ve enerji giderek düşüyor. Enerjiyi ve vücudun dengesini koruyabilmek için spor yapan kişinin su içmesini hatırlatman lazım. Bunu sağlamanın yolu da motivasyon yazılarının olduğu su mataraları! ?

7. Vücudunu olabildiğince gevşetecek masaj seansı.

Özellikle de spora yeni başlandığında vücudun çeşitli yerleri ağrıyabilir. Hediye alacağın kişinin bu ağrılarına iyi gelmesi veya sadece vücudunu rahatlatmak için masaj seansı hediye edebilirsin. Seans bittiğinde sana booolca teşekkür edeceğine şüphe yok!

8. Sevdiği bir spor dalı veya takımın maçına bilet.

Hangi spor olduğu fark etmeden maça gitmek insana çok keyif veriyor. O atmosfere girmek, taraftarlarla birlikte heyecanlanıp üzülmek… Mükemmel bir hediye olacağına şüphe yok!

9. İçinde kendisini iyi hissedeceği spor kıyafetleri.

Spor ayakkabılar için söylediğimiz her şey spor kıyafetleri için de geçerli. Rahat olmayan, terleten veya yeteri kadar esneklik sağlamayan bir spor kıyafetiyle spor yapmak işkence gibi! ?

10. Spor salonunda gerekli olabilecek her şeyi içine sığdırabileceği spor çantası.

Eğer ki doğru boyutlarda bir spor çantası yoksa spor salonuna giderken hazırlık yapmak çok zor oluyor. Eğer ki doğru boyda kaliteli bir spor çantası bulursan onu kaçırmadan hediye olarak almanı öneririz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x